Czuwania

Czym jest FCM?

FCM, czyli Franciszkańskie Czuwania Młodych, to możliwość spotkania z Bogiem w wyjątkowy sposób. Możliwość trwania przy Nim w adoracji, mozliwość głębokiego Skupienia i Uwielbienia. To również szansa poznania samego siebie w sposób nowy, głebszy i lepszy. Staramy się poruszać tematykę, która jak najbardziej pozwoli nam stać się lepszymi ludźmi, byc bliżej Stwórcy i Nieba.

Dla kogo jest FCM?

Nasze czuwania regularnie skupiają kilkadziesiąt osób w róznym wieku, od najmłodszych w wieku gimnazjalnym do najstarszych, już dawno pracujących i nieraz mających własne dzieci.
Młodym może być każdy, bez względu na wiek, a wszyscy jesteśmy Jego dziećmi, bez względu na wszystko. Zatem jako Jego dzieci spotykamy się wszyscy razem, młodzi w Panu.

Kiedy?

Nasze czuwania organizujemy raz w miesiącu, zwykle w którąś z sobót pod koniec miesiąca.
O najbliższych czuwaniach informujemy zawsze poprzez naszą stronę na facebooku, informacje będą się pojawiać również tutaj.
Oprócz tego, w oparciu o umowę patronatu medialnego, można u nas usłyszeć w radiu DOXA.
Nasze plakaty i ogłoszenia można również znaleźć w mieście, przy parafii katedralnej, przy kościele Franciszkanów, ale również w szkołach, na campusach uczelni, w duszpasterstwach akademickich.

Serdecznie zapraszamy!